“Капітан Парій” вже курсує Тернопільським ставом

Теплохід “Капітан Парій” вже курсує Тернопільським ставом. Найближчими вихідними до нього приєднається і більший за розмірами “Герой Танцоров”. Обидва катери, запевняють у КП “Тернопільелектротранс”, справні, тому у безпечну та приємну мандрівку запрошують усіх охочих. Вартість її, кажуть, цьогоріч не змінилась.

В Тернополі побільшає іноземних студентів?

Одним із джерел іноземних інвестицій в українську освіту - є навчання в українських вишах студентів-іноземців. Про розширення такої практики говорили сьогодні у Тернополі на Всеукраїнській науково-методичній конференції у ТНТУ імені Івана Пулюя.

Щоб безкоштовно їздити електричкою - підробила пенсійне посвідчення

У електричці „Тернопіль - Заліщики” затримали 52-річну жінку з фальшивим пенсійним посвідченням. Печатка на документі була несправжньою. У Великій Березовиці зловмисницю висадили і доправили до міліції.

Середньовічну моду покажуть в Тернополі на туристичній виставці-фестивалі

Греки та поляки приїдуть до Тернополя на Західно-українську туристичну виставку-фестиваль, яка пройде 18-19 травня у парку Шевченка. Також до Тернополя презентувати свої підприємства приїдуть близько 60 туристичних фірм та операторів.

Стали відомі суперники «Школи-ліцей» №13 у національному кубку

Переможець обласного етапу Національному Кубку шкільного футболу ЄВРО- 2012 – навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей» №13, - отримав своїх наступних суперників у боротьбі за путівку до фіналу кубку, який, нагадаємо відбудеться в Києві на НСК «Олімпійський»

Іван Драч у ТНПУ говорив про літературу та кіно

У Тернополі із 26 по 28 квітня проходить Всеукраїнський фестиваль української книжки «Джура-фест-2012». Більше, ніж 40 видавництв та 30 письменників відвідають наше місто. Серед них – Іван Драч, відомий український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч.

Тернопільські учні відвідали німецький аерокосмічний університет

У рамках спільних україно-німецьких науково-освітніх проектів, за сприяння Національного центру «Мала академія наук України» та Німецького Музею м. Мюнхен, проходило навчання слухачів Тернопільської МАН у науково-пізнавальній школі в коледжі ім. Кершенштайнера (м. Мюнхен, Німеччина). Про це повідомив начальник управління освіти ТОДА Ігор Запорожан.

Тур Європою виграла тернополянка

Сьогодні Юрій Андрухович з партнерами підбили підсумки лексикон-туру. Головний приз – тур країнами Європи, шляхом електронного жеребкування, виграла студентка тернопільського педагогічного університету Анастасія Книш. У соціальній мережі Фейсбук дівчина зареєстрована як Alice Metalwitch.

Розклад травневих фестивалів

У час традиційних для всіх українців весняних канікул – травневих свят в Україні відбуватиметься низка фестивалів. У Львові смакуватимуть вино і слухатимуть джаз, в Ужгороді милуватимуться цвітінням сакури, а в Івано-Франківську встановлять Тріумфальну арку.

Гриць Драпак готує нову програму

Смішити та веселити мешканців Копичинець будуть 13 травня на третьому регіональному конкурсі-фестивалі “Грицева шкільна наука”. Усі учасники отримають грамоти, а переможці грошові винагороди. Ведучим та головою журі буде відомий гуморист Гриць Драпак

Мерія проти «Дозору»

Виконавчий комітет міської ради відхилив проект рішення про реєстрацію громадського об’єднання охорони правопорядку «Дозор».

ФК “Тернопіль» пройшли інспекцію ФФУ

ФК «Тернопіль» на шляху до отримання статусу професійного футбольного клубу пройшов ще один етап. Минулого тижня клуб перевіряли три члени атестаційного комітету ФФУ. Останні на власні очі мали перевірити, чи відповідають подані клубом документи реальному стану справ.

Нові кримінальні справи проти сільських голів тернопільщини

Упродовж минулого та поточного років прокуратурою Тернопільської області виявлено ряд фактів невиконання судових рішень про накладення на правопорушників адміністративного стягнення у виді громадських робіт та службового підроблення з боку ряду сільських голів області, які замість того, щоби забезпечити контроль за відбуванням порушниками громадських робіт, видавали недостовірні документи про відпрацьовані громадські роботи. Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Віталій Вільчинський.

² в


parkovka.ua

web-䳺