Понад 38 мільйонів гривень ПДВ відшкодували з бюджету платникам Тернопілля

Згідно з деклараціями з ПДВ, поданими податківцям у цьому році бізнесмени заявили 41,5 мільйон гривень бюджетного відшкодування ПДВ.

В Тернополі пройде всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

Протягом 21 квітня на базі ТНТУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Команда факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ (Євген Зеленко, Дмитро Шкляренко, Віталій Мостівський) зайняла 3 місце та отримала можливість представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).

На Тернопільшині викрилу чергову аферу

Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало на 10 тис. грн. ПП «Еко-Планета» (м. Тернопіль) за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Про це повідомив голова ТВ АМКУ Іван Курницький.

У педуніверситеті презентували книгу «На крилах мрій»

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка відбулася презентація збірки дитини-сироти, вихованки обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку Наталі Лютак «На крилах мрій».

На Кременеччині пожежники ледь не «спалили» ліс

28 квітня на базі ДП «Кременецький лісгосп» Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства проводились комплексні навчання з органами управління та силами цивільного захисту області щодо ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, із залученням пожежної та спеціальної техніки, а також сил та засобів спеціалізованих служб області

На чому тримається бюджет області?

Питанню виконання обласного бюджету у І квартал 2012 року йшлося на засіданні колегії облдержадміністрації 28 квітня.

На Тернопільщині народилось на півсотні малюків більше, ніж торік

У І кварталі 2012 року на Тернопільщині народилося на півсотні більше дітей, ніж за аналогічний період минулого року. Загалом на початку року демографічна ситуація в області залишилась на рівні аналогічного періоду минулого року, повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я ТОДА Лідія Чайковська.

Фестиваль Духовної пісні об’єднав у Тернополі тисячі учасників з України та з-за кордону

29 квітня у палаці культури «Березіль» відбулося нагородження переможців та гала-концерт II-го Відкритого Європейського фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння!». Усі учасники фестивалю нагороджені дипломами лауреатів та пам’ятними подарунками. Спеціальний приз – плазмовий телевізор від міського голови Сергія Надала отримав колектив Тернопільської дитячої хорової школи «Зоринка».

Роман Заставний очолив тернопільський "Фронт змін”

Роман Заставний перед виборами до парламенту очолив “фронтовиків” Тернопільщини.

«STREET WORKOUT» пройде в Тернополі

Змагання серед турнікменів Тернополя з нагоди Дня захисту дітей — "STREET WORKOUT" хочуть організувати у кожному з мікрорайонів міста з 1 по 3 червня.

Skinhate

, 28 , , . 45, «» - «Wild West Fest», ’ «Skinhate».

- 13 1/4 -2012

29 , 1/8 - 2012 - - 13 4:0, 1/4 .

29 г .

The

18.00 - «» , «The » .

()

28 « !». «».

ϳ

5- , ϳ, . , , , , .

30 000

30 000 (. ) , .

.

. . , .

29 - .

˳ , , , , , , , , , TV-4.

² в


parkovka.ua

web-䳺