Популярне

Тернополяни відмовляються робити ПЛР-тестування

Останнім часом у регіоні фіксують зниження кількості виявлених випадків, проте лікарі кажуть, що пов'язано це з небажанням жителів області робити тестування на коронавірус.

Учора в обласному лабораторному центрі провели близько півтисячі досліджень методом ПЛР. А загалом ресурси лабораторій дозволяють робити більше тисячі тестувань щодоби. Цього року значно знизився обсяг поставок біоматеріалу з районів області. 

«Говорити про стабілізацію епідемічної ситуації із COVID-19 поки що зарано. Попри те, що ми зараз реєструємо меншу кількість позитивних випадків. Адже це є абсолютні цифри. Якщо говорити у відсотковому відношенні, то в нас, як було 30% позитивних від відібраного матеріалу, так воно і залишилося дотепер. Також продовжуємо реєструвати спалахи в організованих колективах. Зріс значно показник летальності», – каже головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.

За словами сімейних лікарів, люди відмовляються від ПЛР-досліджень та лікують симптоми хвороби амбулаторно.

Інеса Рейвен
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією