Із впровадженням карантинних обмежень понад 26 тисяч людей втратили роботу.
Це на 19% більше, ніж минулого року. Вакансій у карантинний період поменшало. Станом на початок листопада було лише 948 вільних робочих місць, – розповідає заступниця директора обласного центру зайнятості Олександра Островська. Це утричі менше, ніж торік.
«Найбільшу потребу роботодавці мали в операторах котельні, машиністах (кочегарах) котельної, поліцейських патрульної поліції, водіях, продавцях, швачках, водіях тролейбуса, менеджерах, медсестрах, лікарях. Станом на 1 листопада 2020 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 9873 безробітних, що на 37,6% більше, ніж на 1 листопада 2019 року. Серед них половина – проживають у сільській місцевості, 60% – жінки, більше третини – молодь віком до 35 років, кожен четвертий – має додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 56,3% з вищою освітою».
Додамо, що більшість безробітних на Тернопільщині – це молодь з вищою освітою.
Інеса Рейвен
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?