Популярне

Моя дружина – господиня

Якщо Вам набридло постійно чути докори свого чоловіка про те, що Ви не справляєтеся із домашнім господарством, хоча працюєте вдома, не покладаючи рук, слід замислитись: чи всі хитрощі завзятих ґаздинь Ви знаєте?

Для того, щоб відбілити білизну й не витратити багато коштів – згадайте про лимонний сік. Додайте ½ чашки соку у воду для прання і Ваша постіль знову стане білосніжною.

Помили банку, але навіть після миття відчуваєте запах консервантів? Додайте до води 1 чайну ложку гірчиці. Щоб вимити вазу із вузеньким горлом у важкодоступних місцях, потрібно насипати всередину 1 столову ложку рису, додати миючого засобу, залити теплою водою й потрясти. Аналогічно можна вимити й пляшку.

Повністю очистити одяг та домашню мебельну фурнітуру від шерсті котів чи собак можна за допомогою медичних гумових рукавичок. Проведіть вологою рукавичкою, наприклад, по дивані – уся шерсть опиниться на Вашій руці.

Якщо дерев’яні меблі потускніли, а звичайний поліроль Вас не влаштовує – використовуйте крем для взуття, попередньо підібравши відповідний відтінок.

Знежирити руки допоможе розчинений у невеликій кількості води цукор.

Кожна домогосподарка знаходила у побуті ще одну проблему: почорнілі шви між плиткою у ванній кімнаті. Найлегше їх буде відчистити за допомогою старої зубної щітки на батарейках, використовуючи теплий розчин із прального порошку та двох столових ложок соди.

Діти приклеїли наклейки на меблі та дзеркало – не біда! Змастіть їх майонезом та акуратно зніміть за допомогою малярського еластичного  шпателя. За допомогою майонезу також можна відклеїти цінники з кухонного приладдя.

Щоб очистити кавомолку, потрібно змолоти в ній 3 чайні ложки рису, висипати отриману муку й протерти сухим рушничком всередині.

Якщо шухляди на кухні відсиріли й не висуваються так, як при купівлі – змастіть бічні дошки свічкою і проблема зникне.

Тепер, знаючи «маленькі секрети» Ви зможете привести своє помешкання в ідеальний стан  і почути від коханого омріяну фразу: «Моя дружина – справжня господиня!».
 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією