Популярне

Здоров`я

Як тернополяни боряться зі спекою (фоторепортаж)

Уже третій день погода кого приємно, а кого і неприємно вражає своєю температурою. Вже зранку термометр показує 27 градусів за Цельсієм, а в обід може досягати позначки навіть 45 градусів.

"У Тернополі в продуктах харчування можуть міститися антибіотики", - каже лікар-гастроентеролог

Що ми їмо? Начебто корисні продукти, які повинні покращувати наше здоров’я і самопочуття, а натомість отримуємо отруєння, хвороби шлунку.Про те від яких продуктів найчастіше страждають тернополяни в Тернопільському прес-клубі розказав лікар-гастроентеролог Б. Депутат.

Інтернет – як наркотик

- Нарешті купила собі нетбук, - щебетала молода жінка своїй подрузі в салоні маршрутки. – Тепер з чоловіком немає суперечок за місце біля монітора. У нього своя «територія» , у мене – своя. Не раз до четвертої чи п’ятої ранку можу сидіти в мережі…

Життя у стилі арабського танцю

«О, танець живота! Я також так хочу!» - такі думки приходять, коли спостерігаєш за вмілими рухами танцівниць, пластичними вигинами їх тіл. Цей танець, що належить до водної стихії, по-особливому розкриває жіночність прекрасної половини людства. Сьогодні вивчити ази танцю живота можна навіть по Інтернету, та й танцювальних шкіл не бракує. Значно важче було 8 чи 9 років тому. Зараз про ті часи тернополянка Тетяна Пристаєцька – танцівниця з багаторічним досвідом роботи, педагог і постановник власних танцювальних композицій - згадує з усмішкою… Саме її по праву можна назвати першовідкривачкою арабських танців у Тернополі.

Тернопільський продавець овочів: "Від чого кролі здихають, то люди їдять"

У господинь зараз справжні овочеві клопоти, адже потрібно встигнути зробити закрутки, бо,як відомо: «Літо зиму годує».

Реклама лікарських засобів: дві сторони медалі

«Мезим» - шлунку добре з ним», «В животі ураган – приймай «Еспумізан»… Ці рекламні заклики, які «назубок» знають дорослі і діти, вже зовсім скоро можуть зникнути з голубих екранів, радіоефірів та сторінок преси. На початку липня Верховна Рада розглянула законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони реклами лікарських засобів». Він передбачає повну заборону реклами лікарських засобів у ЗМІ, за винятком спеціалізованих видань. Та проект закону було відхилено.

Косметика влітку: користь чи шкода?

Температура надворі вище тридцяти градусів, а прекрасна половина людства не нехтує косметичними засобами. Виглядати потрібно ефектно за будь якої погоди, і неважливо - корисно це чи шкідливо для вашої шкіри та й здоров’я.

Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Звертаюсь до читачів газети "Бізнес-область", як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Як вберегтись від укусів змій

За даними Міністерства охорони здоров’я України, цього року від укусів павуків та змій уже постраждало 10 осіб.

Небезпека від хмільного напою

Словосполучення «пивний алкоголізм» чимало людей вважають чимось із області фантастики. Мовляв, це ж пиво, який там алкоголізм, яка залежність від нього може бути? Та насправді така проблема в Україні існує. І з кожним роком у залежність від цього, на перший погляд безневинного напою, потрапляє щоразу більше людей.

Робота на комп’ютері викликає порушення зору вже через годину

1200 разів на хвилину, за статистикою, очі переміщуються площиною монітора. Це вдвічі більше, ніж при читанні книжок. Початкові порушення зору з’являються через годину роботи за комп’ютером. Адже за яскравістю об’єкти на моніторі не можна порівняти ні з чим у природному середовищі. Навіть при читанні газет людина настільки зосереджується, як при роботі з комп’ютером.

Сьогодні зціляє людей, а завтра захищатиме їх інтереси у Верховній Раді

Ніколи не переставай дивуватися тому, що відбувається навколо, сказав хтось з відомих. Я була приємно здивована, коли познайомилася з неординарною особистістю - Євгенієм Володимировичем Пуцентелою. Технік - механік за освітою, який вже кілька років поспіль займається… зціленням онкохворих! А ще найближчим часом Євгеній Володимирович бачить себе депутатом Верховної Ради України…

Як вберегти шкіру від морозу?

Надворі справжня зима. Мороз пощипує щоки. За таких умов виникає загроза обмороження. Особливо часто страждає від морозу шкіра обличчя та рук.

Зустрічаємо Дракона: новорічні зачіски

Сьогодні ми підготували для Вас фотозвіт на тему "Новорічні зачіски 2012". Зрозуміло їх можна робити в будь-який день і в будь-яку пору року. Але в Новорічну ніч вони виглядають особливо красиво.

Зустрічаємо Дракона: новорічне вбрання

У новорічну ніч завжди хочеться бути найпрекраснішою і найчарівнішою. Ще б пак: ніч-то чарівна! У цю ніч прийнято вірити в чудеса, і рік хочеться «задобрити» і зустріти у всеозброєнні.

Дує, дує, піддуває

Останнім часом сонце почало добряче припікати, тому водії і пасажири взялися активно охолоджувати спеку в салоні автотранспорту.

Чорна горошина

Якось лікар, коментуючи ситуацію із появою кліщів та можливістю поширення небезпечних захворювань (енцефаліту, хвороби Лайма, марсельної лихоманки), сказав: «Знаєте, вони (кліщі, тобто), коли насмокчуться крові, то стають такими великими — завбільшки з горошину».

Ціль - очі. Завдання - захистити!

Ми не уявляємо свого життя без комп’ютерів. Але ні для кого не секрет, що під час роботи за монітором очі сильно втомлюються і зір може погіршитися.

Схуднути до весни

Свята закінчуються і ми з сумом оглядаємо себе в дзеркалі: поправились. Базові способи скинути зайву вагу відомі всім, проте маленькі, але корисні хитрощі відомі небагатьом.

Болить голова? А що їли?

Причин головного болю є чимало, але усунути деякі з них цілком в наших силах. Нерідко голова болить від ...

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією