Популярне

Триває реєстрація в університет для дітей УНІКідз

 Не за горами початок  нового навчального року. Більшість дітей, спраглих до знань, з нетерпінням чекають уроків. Проте сучасні освітянські програми дуже швидко втомлюють дітей, а що ще гірше – викликають почуття відрази до навчання і школи. Потрібно прикласти максимум зусиль, щоб не загубити талановитих дітей. Педагоги Університету УНІКідз, який діє в місті Тернополі, допомагають здібним дітям повірити у власні сили й впевнено крокувати вперед з практичним досвідом. Подібних установ, на жаль, немає в нашій країні. Заклад ставить собі за метуинадихнути юне серце бажанням пізнавати світ й самоудосконалюватися

  

Організатори Університету УНІКідз створюють особливі умови навчання для дітей віком від шести до тринадцяти років. Вони залучають їх у цікавий дослідницький світ, тим самим зменшуючи їх прагнення, швидше подорослішати. Адже тут і тепер перед ними відкривається можливість відчути себе у ролі юного науковця.

Заклад працює з весни цього року. Літній семестр відвідало більше шістдесяти учасників. Незабаром, а саме з середини вересня і аж до кінця грудня буде тривати Зимовий семестр. Лекції і воркшопи (практичні заняття) проводитимуться по суботах, два рази на місяць.

Варто сказати, що такий унікальний заклад як УНІКідз було створено організацією ЮНІКІДЗ спільно з Тернопільським медичним університетом.

Попри те, що Університет для дітей має природничий профіль, навчання не викликає жодних труднощів. В першу чергу це пов’язано з тим, що учням повідомляється інформація з прив’язкою до їх життєвого досвіду. Крім того на воркшопах вихованці самостійно беруться за виконання справи, що підживлює їх віру в особисті можливості.  При чому на практичних заняттях ніхто не оцінює дитину, щоб в такий спосіб вона змогла розвивати самооцінку.

В закладі працюють відібрані викладачі: реальні викладачі вишів, досвідчені лікарі, а також провідні наукові кадри. Завдяки тому, що УНІКідз являється в освіті альтернативним проектом, тут є місце для свободи і експериментів. Діти ознайомлюються із рядом природничих і медичних професій, а також пробують  на собі той чи інший фах. Весь навчальний процес просякнутий дорослою атмосферою, бесідами, практичними заняттями. Постійно акцентується увага на розвиток здатності у дітей прислухатися до власної думки.

На сьогоднішній день дуже добре, що існує такий проект, оскільки суспільство втомилося чекати будь-яких змін в освіті. Адекватні батьки розуміють, що потрібно обирати альтернативні варіанти, які пропонують без зволікань діяти вже і тут. На вимогу часу у закладі привчають не боятися і братися за справу з першого разу. Дають зрозуміти, що життя кожного більшою мірою залежить від нього самого.

Нині триває реєстрація в цей унікальний заклад. Всі бажаючі можуть звернутися за телефоном   0987703192. 

Уляна Сильна
Всі статті автора

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією