Як там кажуть: «Жіноча дружба – це коли дві жінки заздрять одна одній мовчки», «Дружба між жінками – всього лише пакт про ненапад», «Жіноче щастя – лисі подруги...».
Таких жартівливих висловів про дружбу між представницями слабкої статі безліч. Чоловіча ж дружба ні у кого не викликає сумнівів. Там все просто і вона обов’язково справжня. Так, принаймні, прийнято вважати. А от майже все, що пов’язане з жінкою – суперечливе. Дружба – у тому числі. Хтось у неї вірить, а хтось – ні. На генетичному рівні одна жінка сприймає іншу як суперницю. Виникає логічне запитання, якщо жінки не уміють дружити, то навіщо прикидатися? Причина цьому – природа. Прекрасна стать не буде із своїм чоловіком перемивати кістки Каті із сусіднього під’їзду, обговорювати серіал, обирати лак для нігтів та радитись щодо нової зачіски. Якщо такі чоловіки й існують, то їх варто занести у Червону книгу.
Не буду казати, що головним випробуванням жіночої дружби є чоловік, адже не поділити можна і останню цукерку ще у дитячому садку.
Головною помилкою, як правило, недовговічної дружби між багатьма жінками є думка, що її подруга зобов’язана ходити з нею по магазинах та виконувати функції великої жилетки для сліз у будь-який момент дня і ночі. Насправді ж ніхто нікому нічого не винен. Неповага особистого простору інших, навіть найкращої подруги, – ознаки егоїзму. Якщо Оля дружить з Вікою, бо вона розумна і відповідальна людина, то це не дружба, а тимчасова домовленість.
Справжня дружба чимось схожа на кохання. Вона не падає з неба у готовому вигляді, а потребує постійної праці над собою. Тому конфлікти для неї не страшно, а гірко не зробити після них правильних висновків. Сварки зміцнюють дружбу, вчать знаходити компроміси і повертатися до подруг без слідів образи.
Ірина Кардаш
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?