Такого висновку прийшли вчені Нью-Йоркського університету.
Проведене ними дослідження показало, що на ялинкових голках і корі хвойного дерева знаходяться спори грибка. Вони викликають так званий "синдром новорічної ялинки" — це проявляється у вигляді ознак респіраторного захворювання і перевтоми, включаючи свербіж, сльозливість, нежить, кашель, біль в області грудної клітини, задишку, загальне відчуття втоми і безсоння.У 70% випадків грибок викликає саме такі симптоми, проте часом його дія загрожує куди більш негативними наслідками для людського організму. У природних умовах ялинковий грибок не виявляє особливої активності, але коли дерево стоїть у теплому приміщенні, бактерії, які живуть на ньому можуть викликати бронхіт або навіть пневмонію.Згідно з даними вчених за два тижні в приміщенні, де стояла ялинка, концентрація спор грибка зросла більш, ніж у шість разів.
Керівник дослідження доктор Лоуренс Курляндський радить або обмежитися штучною ялинкою, або, якщо важко відмовитися від натуральної, перед тим як вносити її в будинок або квартиру, обов’язково полити хвойне дерево водою зі шланга і дати йому висохнути.
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEЛюдині з дитинства властиво мріяти про власний куточок, про свій дім, свої правила, своя атмосфера, свій затишок.
25 лютого на Тернопільщині стартувала кампанії з вакцинації проти COVID-19. У перший день в області щеплення отримали 90 осіб. Це один з найвищих показників в Україні.
Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.