Популярне

У замку Дроттнінгхольм можна зустріти короля Швеції

 Туристи з цілого світу приїжджають до замку Дроттнінгхольм із надією хоч краєм ока побачити королівську пару. Саме тут живе Карл XVI ҐУстаф і його дружина Сільвія.

 

 Замок збудований у середині XVII століття, він стоїть на острові посеред озера Меларен. Зараз будівля відкрита для туристів. Лише західне крило замку відведене для королівської родини.

"У цього замку дуже вишукана архітектура. Інтер’єр просто вражаючий. Навіть за міжнародними стандартами це дуже високий рівень", - розповів мистецтвознавець Йоран Альм.

Туристичним човном можна доплисти до самісінького центр Стокгольма, до Королівського палацу. Це офіційна резиденція короля. Тут зберігається колекція королівських регалій.

"Існувала традиція, що всі принци й принцеси повинні були мати власні корони. Тож у кожному поколінні всім члени королівської родини виготовляли корони залежно від рангу. А це означає, що колекція досить велика", - каже мистецтвознавець Йоран Альм.

Подивитись на зміну караулу Королівської гвардії Швеції щороку приїжджають 800 тисяч туристів. Ця церемонія не змінювалася з XVI століття. І замок Дроттнінгхольм, і Королівський палац відкриті для туристів упродовж цілого року.

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією