Популярне

26 квітня - День офіс менеджера. Секретар: портрет професії

 Успіх компанії залежить від різних чинників. Важливим є як загальний стан сфери, у якій працює бізнес, так і продуктивність роботи співробітників компанії. У цьому аспекті значущою є роль всіх членів команди: і керівника, і головного бухгалтера, і юристів, і секретаря. До речі, від діяльності останнього багато в чому залежить атмосфера в колективі та налагоджена робота всіх підрозділів офісу.

 Спеціально до професійного дня офіс-менеджера, що цього року відзначається 26 квітня, Міжнародний кадровий портал hh.ua підготував портрет сучасного українського секретаря.

Згідно з результатами аналізу бази резюме, розміщених на сайті з пошуку роботи hh.ua, серед тих, хто шукає собі роботу офіс-менеджером, більшість кандидатів – жінки. Їх 86%, і майже всі вони мають вищу освіту.

Якщо говорити про вікові характеристики професії, то понад половина кандидатів (56%) знаходяться у віці від 26 до 35 років. Пошукачів, що претендують на посаду офіс-менеджера, віком від 36 років до 45 років — 16%. Водночас зовсім незначним (1%) є відсоток пошукачів старшої вікової категорії (55 років і більше). Претендують на посаду секретаря і готові конкурувати за посади у цій сфері 3% зовсім юних представниць прекрасної половини людства. 
 
 
Половина кандидатів на посаду секретаря мають досвід роботи понад 6 років. 22% опитаних у професії від 3 до 6 років. Тих кандидатів, котрі готові працювати офіс-менеджерамисекретарями, але поки не мають досвіду роботи — 10%.
 
Керівники українських компаній готові брати на роботу активних та ініціативних кандидатів, перевага на боці молодих, але досвідчених. Більшість роботодавців висловлюють побажання, щоб їхні секретарі володіли іноземними мовами на рівні не нижче Pre-Intermediate, Intermediate, а краще Upper-Intermediate (англійською, як мінімум). Обов’язковим є вміння працювати з оргтехнікою та знання основ роботи з комп’ютером і документообігом. Часто в вакансіях зустрічаються такі вимоги: наявність аналітичних здібностей, стратегічне мислення, робота в режимі багатозадачності, стійкість до стресу, наявність організаторських здібностей.
Зарплатні пропозиції в середньому варіюються від 5 до 15 тис. грн і залежать від сфери діяльності компанії, регіону розміщення офісу та обов’язків спеціаліста. Роботодавці пропонують, в більшості випадків, офіційне працевлаштування, «білу зарплатню», роботу в дружньому колективі та сучасному офісі. А от робочий графік далеко не завжди фіксований, адже секретар – це часто-густо «права рука» керівника. Тому, скоріш за все, періодично доведеться жертвувати особистим часом і затримуватися на роботі довше, ніж іншим співробітникам.
Дані були отримані в результаті аналізу бази вакансій і понад 90 тис. активних резюме секретарів на Міжнародному кадровому порталі  hh.ua у квітні 2017 року.
 

HeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією