Популярне

Особиста ефективність та принципи її формування!

 Особиста ефективність - це вміння досягати максимально можливої кількості поставлених цілей у всіх сферах без шкоди особистісним ресурсів (час, здоров’я, сім’я), забезпечуючи при цьому стабільний розвиток і самого себе і місця вашої фірми, де ви працюєте. Проте досить рідко можна віднайти такий баланс, щоб приділяти велику кількість часу для виконання роботи і одночасну не шкодити своєму здоров’ю та зберігати сімейні цінності.

 Для того, щоб мати змогу бути ефективним вам потрібно правильно ставити перед собою мету; весь час підвищувати свої професійні навички та знання; займатися тим, що ви по-справжньому любите; отримувати позитивні емоції від спілкування; виробити свій ритм життя та прислухатися до свого тіла.  У цьому вам допоможуть 12 наступних принципів:
1. Принцип "щоранку з’їдайте жабу"- хороший не лише для розвитку вашої ефективності, а й для загартування характеру. Адже під жабою мається на увазі справа, яку ви не хочете виконувати. Проте її варто зробити в першу чергу, щоб вона не висіла у вас над головою протягом усього дня.
2. Принцип занотовуванння - дасть вам можливість постійного контролю та організованості. Занотовуючи собі усі думки, справи, завдання та цілі ви зможете контролювати ваше життя та його усі події.
3. Тактика "нарізування салямі"- усі великі завдання діліть на менші і виконуйте.
4. Робочий стіл - не "поле бою". Це хороший принцип, який впливає на вашу особисту ефективність, адже робоче місце повинне бути легким і не гнітючим.
5. Терпіння і контроль емоцій само по собі зможе вберегти вас від стресу та хвилювання тим самим підвищити ефективну працездатність вашу.
6. Позитивний підхід до справ завжди повинен бути, адже гарно настроєний підхід це вже запорука успіху.
7. Формування великих завдань блоками зможе вам значно скоротити витрати часу на їхнє виконання.
8. Делегування повноважень також має місце у забезпеченні особистої ефективності. Адже існує безліч завдань, які варто передати для виконання іншим.
9. Уміння сказати "ні" дається не всім легко, проте його варто використовувати у багатьох випадках, для забезпечення вашої ефективності.
10. Принцип Паретто полягає у тому, що ваших 20% усіх зусиль дає 80% усіх результатів і навпаки - 80% зусиль - 20% результату. Про це завжди потрібно пам’ятати.
11. Ваш рівень працездатності повинен відповідати вашим можливостям.
12. Останнім принципом для забезпечення особистої ефективності є знання в обличчя викрадачів вашого часу. Інтернет, соціальні мережі, телефонні розмови - все це забирає у вас час, тому варто їх контролювати.

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією