Популярне

Малі іноземні інвестиції в Україні та причини цього

 Основною глобальною причиною, чому наша країна не розвивається є малий обсяг іноземних інвестицій в державі. За рейтингом інвестиційної привабливості Україна станом на кінець 2016 року посіла 130 місце (це на 41 позицію нижче ніж у 2015 році). Цей показник в теорії будується під впливом ВВП країни, проведенні реформ у державі та ведення бойових дій на території України протягом останніх років.

 Проте, кореспондент із Forbs поспілкувавшись із інвесторами різних країн (Франції, Німеччини, Польщі) отримав зовсім інші причини, чому вони не бачать перспективи інвестувати свої кошти на території України. Основними негативними факторами виявилися зовсім інші причини ніж ті, які загальновідомі в теорії. Перш за все їх зупиняє проблема захисту права власності. На жаль, для іноземних компаній, які відкривають бізнес на Україні не має ніяких подальших гарантій їхнього захисту права власності. Це відбиває з під ніг ґрунт, та не дає ніякої стабільності для майбутнього. Ще одним негативним фактором впливу на привабливість іноземного інвестування в нашій країні є дозвіл на тимчасове перебування в Україні. Він потрібен як інвесторам так і їхнім представникам. Проте такий документ діє протягом року і його потрібно постійно поновлювати, що завдає багато клопоту та не дає гарантій про вільне пересування між країнами через рік. Не пройшла повз увагу висока забюрократизованість у нашій країні. У ХХІ столітті в час великої конкуренції це є досить глобальна причина для інвесторів, адже для того щоб отримати документи потрібно витратити велику кількість часу. У список негативних факторів для інвестування іноземцями в Україні ввійшов навіть низький рівень знань іноземних мов, що сповільнює робочий процес.
Якщо проаналізувати усі причини, чому іноземні інвестори не хочуть залучати свої кошти в нашу країну, то ми побачимо, що всі вони вирішуються легко і залежать від нас та нашої політики.

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією