За даними опитування роботодавців, дві третини з них змогли підвищити зарплату своїм співробітникам у 2016 році. Проте, незважаючи на підвищення, понад третина «білих комірців» стали менш лояльні до свого роботодавця.
За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, зарплата є найважливішим фактором мотивації для «білих комірців», але тільки кожен сьомий задоволений її розміром.
У 2016 році ринок праці стабілізувався і вийшов на показники зростання. За даними опитування роботодавців, дві третини з них змогли підвищити зарплату своїм співробітникам. Проте, незважаючи на виразні позитивні зміни в зарплатній політиці компаній, ознаки лояльності співробітників залишають бажати кращого. Лише 28% «білих комірців» почали більше цінувати свої робочі місця й стали більш лояльними до компанії.
Понад третина не змінили свого ставлення до роботодавця. І стільки ж стали менш лояльними, тому готові змінити роботу заради вищої зарплати. Передусім це пов’язано зі зростанням кількості пропозицій роботи, зниженням конкуренції на ринку праці (за минулий рік її позначки знизились із 5 до 3 пошукачів на вакансію) і, як наслідок, скороченням термінів пошуку роботи.
За даними опитування офісних співробітників, зарплата є для них найважливішим фактором мотивації. Понад половина опитаних зазначили, що при виборі місця роботи в першу чергу звертають увагу на рівень оплати праці. Але лише кожен сьомий задоволений розміром своєї винагороди. Крім заробітних плат, важливими, але не задоволеними поточним роботодавцем факторами є професійне навчання і розвиток, можливість кар’єрного зростання, а також повага й визнання досягнень у роботі співробітника.
Як показало опитування, «білих комірців» більшою мірою мотивує фінансовий успіх, а також можливості його досягнення (шляхом професійного розвитку й просування кар’єрними сходинками). Поруч із цим українські роботодавці роблять ставку на нематеріальні фактори мотивації, зокрема офіційне оформлення, зручне розташування офісу й гнучкий графік роботи, доброзичливу атмосферу в колективі й комфортні умови праці.
Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?