Добросовісний платник податків не повинен контролювати чи дотримується контрагент податкового законодавства - це справа контролюючих органів.
ДФС зазвичай любить штрафувати, якщо Ваш контрагент, наприклад, не знаходиться за місцем реєстрації, не має достатньо основних фондів, має не достатню кількість працівників, відсутність документів на товар тощо. Проте, Ви НЕ зобов’язані перевіряти контрагента на предмет його добросовісності. Про це сказано в Ухвалі ВАСУ № К/800/18344/16 від 06.09.2016 р.
ДФС може застосовувати санкції лише у тому випадку, коли нею буде доведено схему уникнення оподаткування, отримання незаконної вигоди, замкнутої схеми руху коштів тощо.
Юрій Іванечко
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?