Популярне

Як згуртувати колектив?

Кожен із нас рано чи пізно йде працювати. Ми шукаємо себе і можемо часто змінювати роботу. Причини можуть бути різні: не подобається сама робота, заробітна плата, шеф, колектив. Якщо ж все влаштовує, а колектив ні, то не поспішайте змінювати свою улюблену роботу.  Колектив повинен бути дружнім, бо тільки тоді компанія досягне успіху, а кожен почуватиме себе тут комфортно і потрібним. Як згуртувати колектив?

Негаразди в колективі можуть бути через конфлікти, чутки та інший негатив де кожен відчуватиме певну неприязнь до себе із сторони інших.  Щоб згуртувати колектив потрібно частіше проводити збори. Саме за допомогою них можливо вияснити певні непорозуміння та приймати колективні рішення щодо подальшої роботи.  Найкраще збори проводити два рази на тиждень, наприклад, понеділок та п’ятниця, де встановлюється план виконання та підбиття підсумків.
Згуртувати колектив неможливо без виявлення проблем та причин  уже складених ситуацій:
1.    Виясніть у кого дрібні конфлікти,
2.    Хто уникає спілкування один з одним.
Якщо  з’ясувати ці нюанси, то можна прийняти певні заходи щодо покращення клімату в колективі.
Дуже важливо, щоб у членів колективу спостерігалося схожість життєвих цінностей, поглядів на життя. Тоді таким людям буде разом набагато легше і комфортніше працювати.
Створіть ЗМІ, що стосується тільки цього персоналу та офісу. Наприклад, створити газету чи журнал, який поширюється серед працівників офісу. Тут би розкривались різні теми, була б можливість задавати питання керівництву та отримувати на них відповіді. Розміщення неформальної інформації: відпочинок, інше. Таким чином, кожен зміг би дізнатись більше один про одного.
Не забувайте про неформальну обстановку. Рекомендується відзначати всім відділом якісь навіть невеликі свята: успішне завершення проекту, хороший результат в кінці місяця, похід на природу.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією