Спеціалісти і магістри мають більше шансів знайти роботу, ніж бакалаври (люди з базовою вищою освітою). А в 42% компаній є співробітники з дипломом MBA. Як ставляться до освіти українські роботодавці та чи звертають увагу на «дипломи» й сертифікати — у результатах дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
Дві третини компаній підвищували зарплати своїм співробітникам протягом 2016 року. У порівнянні з минулим роком зріс відсоток корпорацій, які змогли підвищити зарплати всім без винятку співробітникам. Більшість роботодавців платили зарплату вчасно. Про це далі — в огляді Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
Дев’ять із десяти компаній в Україні організовують новорічні корпоративи для своїх співробітників. Але тільки в третині компаній гуляння відбуваються за рахунок роботодавця.
Кінець року — час підбиття підсумків і найбільш сміливих планів. «Білі комірці» складають річні звіти й підтягують «хвости» на роботі, а також готуються до святкування Нового року й вибирають подарунки рідним і близьким.
Шановні представники медіа!
За даними опитування роботодавців, дві третини з них змогли підвищити зарплату своїм співробітникам у 2016 році. Проте, незважаючи на підвищення, понад третина «білих комірців» стали менш лояльні до свого роботодавця.
Успіхи та невдачі в бізнесі напряму залежать від задіяних у ньому талантів. Але, незважаючи на всі зусилля компанії з утримування персоналу, талановиті кадри часто звільняються.
Дві треті українок виходять з декретної відпустки раніше відведеного терміну. За даними Міжнародного кадрового порталу hh.ua, головними причинами такого рішення називають бажання покращити матеріальне становище сім’ї, а також страх втратити кваліфікацію і стати незатребуваною на ринку праці.
На будь-якій роботі бувають моменти, коли щось дратує. І тоді крім суто робочих питань: завалу справами та браку часу — злити починають і зовнішні подразники.
Протягом останніх півроку рівень доходу зріс лише в третини українців. При цьому в більшості випадків зростання заробітних плат не перевищило 15-20% і, на думку «білих комірців», суттєво не вплинуло на їхній добробут.
Багато хто вважає, що кар’єра — це процес постійного підвищення на посаді. Від молодшого спеціаліста до старшого, від асистента до топ-менеджера.
Троє із п’яти роботодавців звертають увагу на диплом, якщо мають справу зі спеціалістом початкового рівня. Найбільш авторитетні, на їхню думку, рейтингові національні ВНЗ. А ось приватні навчальні заклади не викликають довіри у представників українських компаній. Про це детальніше — в результатах дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
Родинні зв’язки стали нормою не лише у держ. структурах, але й у приватних компаніях. За даними опитування, три чверті «білих комірців» працювали раніше або працюють під протекцією родичів. Як ставляться українці до такого явища, дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.
Збільшення кількості вакансій та зниження конкуренції на ринку праці призвели до скорочення термінів пошуку роботи. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, у 68% випадків тривалість пошуку тепер не перевищує 6 місяців.
З 15 листопада 2016 року в мережі інтернет стартує багатосерійний розважально-освітній мультсеріал «Пошук роботи» створений в рамках соціального проекту «Кар’єра поколінь».
Топ-менеджери належать до тієї категорії пошукачів, яким знайти роботу складніше, ніж іншим. У середньому на одну вакансію претендують 12 спеціалістів, а в деяких проф. областях конкуренція сягає 30 пошукачів на вакантне місце.
Більшість українських роботодавців не дивляться на диплом. Свою позицію пояснюють тим, що навіть найкращий ВНЗ не замінить досвід і практику, а професійні навички й мотивація важливіші, ніж документ про освіту.
Збільшення активності пошукачів і роботодавців у осінній період призвело до зростання конкуренції на ринку праці.
Осінь – традиційний період наростання бізнес-активності. Цей рік — не виняток. Після закінчення періоду відпусток спостерігався притік пошукачів і роботодавців на ринку праці.
Майже кожному другому українцю доводилось переїжджати у зв’язку зі зміною роботи. Понад половині з них знадобився час, щоб зважитися на цей крок. Але лише троє зі ста шкодують про своє рішення. Про це далі — в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?