Популярне

Новий графік навчання затвердили в одній із Тернопільських шкіл

У загальноосвітній школі №4 відтепер уроки розпочинатимуться не о 8:30, а о 8:10.

Початок уроків змінили у зв’язку із протокольним дорученням міського голови за результатами наради від 22 жовтня. У доручені було вказано: «З метою створення безпечних умов для учасників дорожнього руху в центральній частині міста, впровадити в ЗОШ №3,4,5 експериментальний графік початку уроків, розмежувавши в часі початок навчального процесу у зазначених закладах освіти.».

Тепер уроки розпочинатимуться о 8:10. Таке нововведення пов’язане з тим, що зранку на вулиці Грушевського ускладнений рух транспорту. Йдеться про безпеку дітей, які йдуть до третьої і четвертої шкіл. Під’їзди до шкіл знаходяться поряд і заняття розпочинаються одночасно, через що зранку біля закладів скупчувалося багато приватних автомобілів. Тому було запропоновано переглянути режим роботи одного із закладів та прийняти відповідне рішення. У третій школі початок занять залишається о 8.30, а в четвертій – на двадцять хвилин швидше. Якщо новий графік дасть позитивний результат, то у ЗОШ №4 він таким і залишиться.

Інеса Рейвен
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією