Популярне

На Тернопільщині втопився восьмирічний хлопчик

Восьмирічний хлопчик втопився у селі Турильче Борщівського району. Дитину знайшли на дні річки зранку 27 червня.

Як повідомили у відділі комунікації поліції в Тернопільській області, про зникнення восьмирічного хлопчика у Борщівське відділення поліції о 23:41 26 червня повідомив 18-річний юнак. Він розповів, що його малолітній брат ще о 13:00 пішов гуляти та не повернувся. Про його місце перебування батьки не знають і зв’язатися не можуть, бо хлопчик мобільним телефоном не користується. Пошуками дитини займалися поліцейські, бійці спецпідрозділів, рятувальники та водолази. Востаннє із зниклим хлопчиком 0 16:30  спілкувалася сусідка. Вона повідомила, що бачила малолітнього, який сам купався у річці. Жінка нагнала дитину додому. Уже після заяви родичів силовики почали обходити прилеглу територію. Водолази та рятувальники обстежували дно річки. На березі ще ввечері поліцейські знайшли одяг дитини. Проте саме тіло хлопчика виявили над ранок в річці за сорок метрів від його речей. За словами судово-медичного експерта, попередня причина смерті – утоплення. Відомо, що хлопчик з багатодітної родини. Окрім нього в сім’ї було ще п’ятеро дітей різного віку. Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 115 частина 1 з позначкою нещасний випадок. Триває слідство. Правоохоронці звертаються до батьків стежити за своїми малолітніми дітьми, не відпускати їх без нагляду гуляти і заборонити купатися, якщо поруч немає дорослих.  Як повідомив начальник рятувально-водолазної служби Тернопільської області Василь Козак, на Тернопільщині від початку року втопилися 15 людей, з них троє дітей. Сумна статистика і по Україні – за травень і червень втопилися 28 дітей. – Літо, спека, у області багато ставків та річок, люди йдуть купатися і не завжди задумуються про безпеку, – каже Василь Козак. – У Тернопільській області є 886 ставків, 26 водосховищ, 6066 км – протяжність річок. Проте паспортизованих пляжів у області є лише два – “Циганка” і Дальній пляж у Тернополі. У процесі відкриття пляжі у Ланівцях, Чорткові і Бережанах.  Василь Козак закликає жителів області, не купатися у невідведених для цього місцях, обирати безпечні водойми, де розташовані рятувальні пости. Дорослі не повинні відпускати дітей купатися без нагляду. Якщо зібрались купатися – нейперше потрібно обстежити місце для купання – виміряти глибину. Для дитини вона має бути не більше рівня грудей – 70-80 см, для дорослих не більше – 175 см. Окрім того, не варто стрибати у малознайомі водойми, адже на дні можуть бути гілки, коріння, кілки, кущі. Дуже часто трапляються випадки, коли люди стрибають у воду, травмуються і гинуть. Також не можна йти купатися у стані алкогольного сп’яніння – за статистикою у 60% випадках смертей на воді люди були нетверезі. 

Олександр Микитів
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією